Kurumsal

Biz Kimiz ?

VONOZ ENERJİ, 2015 yılında iştigal alanımızdaki 30 yıllık tecrübemiz ile, sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve yenilikçi yaklaşımlarla farkındalık yaratmak üzere kurulmuştur.

Amacımız; Akaryakıt, LPG ve CNG istasyonlarının tüm gereksinimini karşılamak; İleri teknoloji, yüksek standartları ve hizmetlerimizi birleştirerek sektörü ileriye taşıyacak projeler yapmaktır.

Tüm faaliyet alanlarımızda; insan sağlığı, çevreye duyarlılık ,güvenlik ve müşteri  odaklı çalışma prensipleri en öncelikli hedeflerimiz içinde yer almaktadır. Hizmet ve ürünlerimizi sunarken ülkemizde ve hizmet verdiğimiz her ülkede  geçerli olan kanun, yönetmelik, yerel , uluslararası standart ve kurallara uyarak çalışmak en başta yer alan taahhütlerimiz içinde bulunmaktadır.

Vizyon

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile  yenilikçi,en  yüksek teknolojiyi kullanan saygın ve kendini sürekli geliştiren bir şirket olmaktır.

Misyon

Sektörün ihtiyaç duyduğu dünya standartlarında en kaliteli ürünleri sunmak, yaptığımız hizmet ve işlerde SEÇ – G kurallarını uygulayarak çevreye zarar vermeden faaliyetlerimizi yürütmektir.

SEÇ – G

Faaliyet alanlarımız kapsamındaki tüm işlerimizi 0 kaza ile insanlara ve çevreye zarar vermeden gerçekleştirmek en önemli hedeflerimiz içerisinde yer almaktadır.

Yalnızca şirketimiz değil bizlerle çalışan bayilerimiz iş ortaklarımız da yine aynı SEÇ -G politika ve uygulamalarımıza uygun şekilde iş yapmaları kontrol altına alınacaktır.

SEÇ -G politikalarımıza uyum, yöneticilerimizden tüm çalışanlarımıza kadar hepimizin takip etmesi gereken kuralları içermekte olup firmamızda bulunan her çalışan bu kurallara uyum içerisinde
çalışmaktadır.